Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Dílna b1 #6439
  Stan
  Účastník

  Škoda, že jsem to dodělal, hned bych to tam přidal.

  odpověď na: Olomouc 2019 #6435
  Stan
  Účastník

  Tak na ulož to :https://uloz.to/file/KVZXWv96hluW/olomouc19-pro-bahn400b5-rar

  Pokud by někdo měl problém, pošlu přímo na mail(zaludeks zav.  seznam.cz)

  odpověď na: Olomouc 2019 #6434
  Stan
  Účastník

  Tak jsem to jakž takž dodělal a zkusím to připojit sem, protože to má jen 1,5MB. Snad to půjde. HOTOVO.

  odpověď na: BAHN 3.89 #6433
  Stan
  Účastník

  Zjistil jsem jednu potíž, pravděpodobně od verze 3.89(B400b5) je změněno ukládání souborů nt3- jsou v něm automaticky přibaleny všechny přídavné soubory(domky,semafory,vozy), protože chybí možnost v nastavení zvolit přibalení těchto souborů. Nevím to jistě a tak přemýším, zda mám tyto soubory přibalit, když chci expedovat výsledek. Nápověda anglická mi nic neřekne. Poraďte. Díky.

  odpověď na: Všeobecně o vozidlech #6353
  Stan
  Účastník

  Vozidla, otevírání:

  Už je to tak dávno, že si to už nepamatuji. Ale asi jsem dospěl k nějakému cíli, protože provoz mám už rok hotový a dělám furt jen tu krajinu.

  odpověď na: Všeobecná diskuse o sítích #6308
  Stan
  Účastník

  Co se týče těch domečků v B4, tak je jistě rychlejší ty domečky ručně naklapat, jako dříve.

   

  odpověď na: Všeobecná diskuse o sítích #6302
  Stan
  Účastník

  Vyzkoušel jsem ten BNA, ale napsalo to , že chybí R 0 a R 1  na každém řádku a udělalo to obloukovou kolej. Prosím o vysvětlivku pro úplně neznalé. Kde nastavím druh domků a jak.Dík.

   

  odpověď na: Všeobecná diskuse o sítích #6288
  Stan
  Účastník

  Já se smířil s tím, že mi to bude trvat dlouho, jen je to otrava.Jde samozřejmě hlavně o domečky. Zdrojové kódy jsou pro mně věc neznámá. Jen jsem si říkal, že ty budeš mít podobné starosti, jako já, pokud máš tu síť tak velkou, jako je to schéma. Co se týče toho schématu, myslím, že dopravní podniky mají nějaký placený program. Možná by neškodil dotaz na někoho známého. A třeba máš pravdu ty, že jen šikovného IT specialistu. Možné je vše. Já schemata nepoužívám, nakreslím si to na papíru. V PC jsem při programování došel jen k Atari Basicu, před dávnými lety. Jsem už na to moc starej, abych šel moc do detailů(zdrojové kódy). Vám to můžu jen závidět.

  odpověď na: Všeobecná diskuse o sítích #6285
  Stan
  Účastník

  Také mám poznámku k obrázku krajiny. Vypadá to pěkně, ale nedovedu si představit takto provést celé město při tomto hustém provozu. Pracuji na krajině v mém 100 tisícovém městě už 3 měsíce, ale přibývá to velmi pomalu a není to žádná zábava. A to mám hodně velkých nezastavenýh prostorů(v rozporu se skutečností. Tak na tom strávím denně už jen tak 10 minut. A to mám domy jen ilustrativně. Protože mám síť reálnou, musím se aspoň trošku držet skutečnosti. Pokud máš nějaký fígl na rychlejší stavění, řekni. Nedejbože je to součástí Bahnu. Provoz jsem skončil loni a teď je to spíše utrpení. Co jsem si nadrobil, to mám. Ta schémátka vypadají podobně, jak to mají města profesionálně. Určitě na to existuje nějaký profesionální program.

  odpověď na: BAHN 4.00 β #6263
  Stan
  Účastník

  Vzkaz Bahníkovi. Mockrát děkuji za češtinu k poslední verzi B400b5.

  odpověď na: BAHN 4.00 β #6262
  Stan
  Účastník

  Prosím,prosím Bahníka, pokud by byl tak laskav a vytvořil češtinu pro B400b5,jako novou verzi.Při přechodu z B400B4d došlo ke změnám, které mění kompatibilitu a bylo by potřeba tuto změnu pokrýt. Pokud už na češtině pracuje, velmi se omlouvám za tuto připomínku. Před pár dnu tvořil pro B389 a třeba se pustí i do B400. Mockrát předem děkuji.

  odpověď na: Morava 2016 #6238
  Stan
  Účastník

  Už jsem to provedl:https://uloz.to/!uGoiJsF9xOTW/morava16-7z.

  Jen je to běžný způsob sem zasílat hotové sítě? Dříve jsem to posílal webmastrovi.Jaká je vůbec max.velikost na přílepky zde v diskuzi?

  Jen ještě doplním,co jsem výše zapomněl. Síť je v B400 4d. Všem,kdo ještě vydrželi v Bahnu,mnoho štěstí v novém roce.

   

  odpověď na: Morava 2016 #6236
  Stan
  Účastník

  Nepodařilo se mi poslat soubor s dodělanou novou sítí.Myslel jsem si, že 2,2MB není mnoho.Nikde jsem nenašel odkaz na poslání. Moje síť s dodatkovými soubory má 31MB nezabalená.Divil jsem se,jak se to hodně smrsklo zabalením. Práce mi trvala 3 roky každodenně. Jedná se o osobní dopravu na železničních tratích Moravy 2016 reálně.Reálný provoz má své nevýhody,ale i výhody.Nemusím tvořit jízdní řády,ale musí mi vejít všechny vlaky do tratí. Přece jsem ale něco ošidil.Osobní vlaky jsem neřešil po týdnech ale denně, tedy jezdí ty pracovní i o víkendech. Byl tedy další problém tam vše vecpat. SP a rychlejší jsou dělené správně,těmi jsem začínal. Kdybych řešil správně i osobní, trvalo by mi o aspoň o rok déle.

  Teď se chci pustit do železničního uzlu plně na bázi oddílů,které jsem doteď až na vyjímky nepoužíval.Tak uvidíme,jestli se mi to podaří.Samozřejmě zase s plným reálným současným provozem.

  odpověď na: Připomínky k webu #6235
  Stan
  Účastník

  Chtěl jsem připojit do téma sítě svou novou síť, má pouze 2,2MB, ale pragram tvrdí, že je příliš velký. Rád bych ho tedy poslal mailem, ale nenašel jsem žádný odkaz, prosím o radu.

  odpověď na: BAHN 4.00 β #6226
  Stan
  Účastník

  Zjistil jsem zajímavou věc. Mám W10 a zřejmě po nějaké poslední aktualizaci  mně vozidla při jízdě přes některé kontakty cuknou,zřetelně. Zeptal bych se na německém fóru,ale jazyková bariéra vadí. Měl by se to dozvědět i autor,pokud to už neví.

  Jinak má síť spěje ke konci(Morava). Ještě osadit troleje,to bude trvat aspoň do vánoc. Pracuje ještě vůbec někdo na sítích? Jaksi jsme se odmlčeli.

  Standa Ž z OL

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)