Připomínky k webu

 • Toto téma obsahuje celkem 49 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZXS.91 a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 50)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4156
  Avatar photoT_m
  Účastník

  Zkouším psát jak to vypadá a funguje.

  Zatím bych poprosil upravit barvy, ta šedá na oranžové je hodně mizerně vidět.

  #4157
  Avatar photoZemi
  Správce

  Tady někdo objevil něco co neměl 😀

  Berte prosím ještě nový vzhled s rezervou. Jelikož už je to ve fázi, kdy nejde přehodit šablony bez toho, aby se jedna nerozhodila, tak jsem už novou spustil s tím, že jí budu dodělávat za provozu. Některé stránky se musí celkově předělat, jiné jen doladit. To se vlastně týká i některých článků.

  Co se týče fóra, tak o těch červených tlačítkám vím. Bohužel to dělá šablona, která defaultně pro každé tlačítko má předdefinovaný styl. Zatím se mi nepodařilo najít co konkrétně v kódu to má na svědomí. K zákládání témat.. nijak bych to neomezoval (pokud například tvoříte grafiku, založte si svoje téma, kam budete přispívat, stejně tak u sítě, kde můžete informovat o aktualizacích apod.), jen bych poprosil u obecnějších fór jako jednotlivé verze BAHNu, tam podle mě budou stačit jen zástupci jednotlivých verzí (BAHN 4.00,BAHN 3.72,..)

  Ještě jsem zapomněl napsat, že změna vzhledu v plánu nebyla, ale při nainstalování fóra na původní šablonu, nefungovali některé funkce, proto jsem musel zvolit tuhle cestu..

  Jinak děkuji Tomášovi za spolupráci a za uzamknutí původního fóra 😉

  #4159
  Avatar photoT_m
  Účastník

  Fórum jsem už uzamknout musel, protože jen za chvilku, co jsem psal příspěvek, tak ty ku*vy spamerský do mého vlákna nacpali zase 3 posty …

  #4247
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Chtěl bych se zeptat, mohl bych tady, stejně jako na minulém fóru, být nějaký správce nebo tak?

  #4249
  Avatar photoZemi
  Správce

  Možný by byl moderátor, ale tady by už problém se spamem být neměl. Šlo by tedy jen o formální záležitost.

  #4263
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Zemi: Klidně. 🙂 Chtěl bych jen mít nějakou vyšší funkci. 😀 Čím vyšší, tím lepší. 😀 Třeba se to někdy bude hodit…
  Například, šíleně mě irituje, že jedno vlákno se tu jmenuje Napady. Je to Nápady. 🙂

  #4266
  Avatar photoZemi
  Správce

  Moderátor je nejvyšší funkce, kterou můžu nabídnout, pak už je jen správce. Veškerý nastavení potřebuju mít pod kontrolou, kdybych někde něco měnil, abych věděl co jsem kde předtím naklikal, proto jsou správci jen dva. Kromě mě ještě michal, který sice v nastavení nic nemění, ale i na webu funguje jako správce. Při nahrávání grafik se totiž všechno dělá ručně..

  #4269
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  OK tedy, učiň mne moderátorem. 🙂
  Koukám, že se tak už stalo. Dík! 🙂

  #4444
  Avatar photoHafan
  Účastník

  Nové fórum? Výborně. Snad to tu nebude tak mrtvé, jako na předchozím. 🙂

  • Odpověď byla upravena před 9 roky a 2 měsíci uživatelem Avatar photoHafan.
  #4456
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Zdá se, že jo.

  #4460
  Avatar photob1
  Účastník

  Lze posílat soukromé zprávy?

  #4461
  Avatar photoZemi
  Správce

  To bohužel nejde. V profilu fóra (po rozkliknutí nicku), si lze upravit některé kontakty, jen teda nevím proč tam není možnost mailu. Pokud se mi ho tam podaří přidat, tak pak bude aspoň alternativou někoho zkontakovat mailem. A když jsme u toho možná by nebylo od věci, udělat stránku s kontakty nebo kontaktním formulářem.

  #4462
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Pokud si dobře pamatuju, myslím, že je plugin, co se jmenuje UserMessages, nebo tak nějak. Měl by umět posílání zpráv mezi uživateli. Už je to ale dlouho, co jsem ho používal.
  WP myslím neumožňuje zobrazení mailu. Vzhledem k tomu, že se používá při obnově hesla, asi by to bylo bezpečnostní riziko.

  #4463
  Avatar photob1
  Účastník

  Zemi: Tak to s těma soukromýma zprávama je blbý. Každopádně ohledně té věci na web, co jsme si psali, mám novou verzi, doufám, že víš, kde ji najít, jen zaměníš 01 za 02. Jinak by se mi na tebe hodil nějaký kontakt.

  #4465
  Avatar photoZemi
  Správce

  Pan Nikdo: Plugin by to možná vyřešil, ale ne skrze fórum. Navíc s fórem už těch pluginů je poměrně dost a asi neni vhodný optimalizovat stránky pro šneky :D. S tím mailem máš pravdu.

  b1: Během večera to sem nahodím. Jinak co se kontaktu týče, založím mail přímo pro web, kam bude možný zasílat sítě, symboly ke zveřejnění atd. Na osobním mailu už se pomalu ztrácim, takhle budu vědět, že se to týká webu nebo BAHNu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 50)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.