Střední Morava

Úvodní stránka Fóra Vaše sítě .nt3 Střední Morava

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4919
  Stan
  Účastník

  Moje síť je ohraničena Zábřehem,Hranicemi a Prostějovem.Je určena pro Bahn 4:0. Pracuji na ní už více než tři roky,od vzniku B 4.0.Má reálný provoz, jako mé ostatní sítě. Provoz železniční,tramvaje a autobusy MHD Olomouc i meziměstské. Silnice jen pojížděné autobusy.Letošní rok pracuji na krajině,aby bylo poznat, kde jsou které obce umístěny a očekávám dokončení někdy koncem roku nebo po něm. Původně jsem začal s úmyslem podložit krajinu mapou z G.Earth, ale jen mapa Olomouce zabrala více než 110 MB, což by bylo pro přenos neúnosné. Teď je v zipu jen do 4MB. Odhad práce cca 1000hodin. Z info sítě:462 vlaků,14676 vyhýbek,takt. bodů 2018, prvků signalizace 2279, 140dep, obsazeno sítí 23815 kvadrantů(kvadrant 32×32 prvků). Už bych se dávno ohlásil, ale kvůli vlastní blbosti jsem nedovedl napsat příspěvek.Pokud se mi povede připojit přílohu,jedna je s podloženou mapou,druhá síť.Standa Žaludek.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #6203
  Stan
  Účastník

  Musím zde také pokračovat, od začátku roku 2016 pracuji na železniční síti Moravy(realistické).Mám zatím hotovy jen rychlíky a Expresy a rozdělané osobáky, z nich tak asi čtvrtinu. Čeká mně tedy práce ještě nejméně na rok a to dělám denně průměrně 2-3 hodiny. Je to velká drbačka,ale důchodce má aspoň hračku.(Hraji si a tedy nezlobím).Pracuji v B4 a tak mi vadí,že Bochman už ji dal k ledu. Další aktualizace už nejsou.Škoda, 8 směrů je pěknějších i když pracnějších. Ale už jsem se s tím úplně sžil.Zatím moje síť má 3600 signalizací,7800 vyhybek,242 vlaků.U osobáků už neřeším víkendy. To bych nikdy nedodělal.

  Standa

  #6204
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Stan: Tohle sice není odpověď, v jakou jsi doufal, ale… Bahn 4 již nebude pokračovat? Nezaznamenal jsem nikde nijakou takovou zprávu. Co víš?

  #6205
  Stan
  Účastník

  Beru to jen podle aktualizací, že poslední dvě aktualizace pro B3.8 nebyly promítnuty do B4,tak jak tomu bylo u minulých aktualizací. Tedy do ztracena. Je můj dojem.Uvidíme.

  #6206
  Avatar photoPan Nikdo 0.
  Moderátor

  Stan: Jo takhle. Jo, toho jsem si taky všiml. Nelíbí se mi to.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.