Bad Schandau 2015 (3.88r2a)

Úvodní stránka Fóra Vaše sítě .nt3 Bad Schandau 2015 (3.88r2a)

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ZXS.91 a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4756
  ZXS.91
  Účastník

  Ahoj,

  někteří mě možná znají z jiných for či z facebookové skupiny, tam se tedy většinou prezentují se svými tropy, ale o těch někdy příště.

  Tahle síť znázorňuje provoz v německém Bad Schandau – klik podle jízdního řádu platného pro léto 2015 – klik. Původně to vzniklo spíš jako blbůstka s cílem vyzkoušet novoty ve 388r2a (běžně funguji ve 384) a trochu si oddychnout od tropů. Nakonec jsem se rozhodl přidat tam nepoužitou trať postavenou kdysi dávno pro jinou síť. Začal jsem si s tím hrát, zprovoznil jsem to a pak byl jen krůček ke zveřejnění.

  Něco k síti: Odjezdy z konečných stanic odpovídají reálu (krom prvních a posledních, kde se liší o pár minut), z výchozích pak +-3 minutky. Služební jízdy a řazení souprav je fiktivní, ale mohlo by odpovídat realitě. Provoz v pracovní dny a o víkendu se liší pouze jedním spojem. Kolejová schémata vozovny a výhyben odpovídají, ale nejsou v přesném měřítku. Motorové vozy rotují v šestidenním turnusu, vlečné ve třídenním. Oba jsou znázorněny u vozovny. Historické vozy zatím zůstavají v depu, časem možná budou v provozu také. I přes svou neznalost němčiny jsem se pokusil o poznámky čistě v němčině, snad budou dobře.

  Doufám, že se síť bude líbit. Měla by být bez chyb, několikrát jsem to testoval, ale znáte to 🙂 Chyby případně hlašte sem 🙂

  • Téma bylo upraveno před 8 roky a 9 měsíci uživatelem ZXS.91.
  • Téma bylo upraveno před 8 roky a 9 měsíci uživatelem ZXS.91.
  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.