Podkrušnohorská magistrála (ve výstavbě)

Fiktivní síť „Podkrušnohorská magistrála“ zachycuje provoz na hlavní trati v Podkrušnohoří. Jména stanic jsou použita reálná i fiktivní (především jména německých měst, kdy byl použit program „Stadtnamegenerator“). Hlavní tratí je Sokolov – Nové Sedlo u Lokte – Chodov – Karlovy Vary – Dalovice – Ostrov nad Ohří – Vojkovice nad Ohří – Kadaň-Prunéřov – Chomutov – Hradiště – Koštov – Ústí nad Labem – Prackovice nad Labem. Na tuto páteř celé sítě dále navazuje řada dalších tratí regionálního nebo mezinárodního významu.

Součástí sítě je i přeshraniční provoz. Tratě z Čech přesahují do Německa zatím na 4 místech [Děčín – Bad Schandau, Bystřice – Bad Großminden, Potůčky – Johanngeorgestadt (Erzgeb.) a Vejprty – Königswalde (Erzgeb.)]. Provoz v Německu zatím není tak rozvinutý jako na české straně, na této části se však pracuje.

V okolí Karlových Varů (4 linky) a Ústí nad Labem (zatím pouze 1 linka) funguje provoz městské železnice (eSko).

Celou městskou železnici doplňuje v Karlových Varech i MHD, zde však jde o provizorní provoz několika autobusových linek a 9 tramvajových linek (z toho jedna linka jezdí pouze ve špičkách pracovních dnů).

Celý provoz dále doplňuje i nákladní doprava, byť v omezené míře. Zavedeny jsou vlaky typu Pn, NEx, Vn nebo Pv. Manipulační vlaky nejsou zatím zavedeny, v tomto ohledu se připravuje systém rozřazování a následného sestavení soupravy vlaku, tj. aby každá souprava byla originální.

Termín vydání beta verze zatím není znám.

Informace k síti

Autor Vytvořeno ve verzi Poslední aktualizace
T_D BAHN 3.88r2 14.1.2015

Obrázky

You may also like...

1 Response

Napsat komentář