Tipy na sítě – české podle skutečné předlohy II

Provoz v okolí Pardubic a Hradce Králové

Síť zachycuje příměstské linky, linky MHD a železnice v okolí dvou krajských měst až po Dvůr Králové, kde nechybí ani zdejší zoologická zahrada se safari busem. Síť obsahuje i řadu vlastních uživatelských grafik, která jen dokresluje už tak propracované okolí. Kromě zoo je zde raritou informační odjezdová tabule u hradeckého hlavního nádraží.

Autor: Jakub Ninger

MHD Tábor 2005

Městská doprava v tzv. táborské aglomeraci. Provoz odpovídá jízdním řádům platným v období od 12.12.2004 do 10.12.2005. Simulace věrně zobrazuje skutečnost a to i díky vlastnímu pozorování nasazování vozů autorem samotným. Železnice pouze ilustrativní. I zde ovšem byla snaha o reálné řazení vlaků.

Autor: Roman Bezemek

PID Praha 2004

Simulace pražské MHD a systému integrované dopravy PID v květnu 2004. Jak sám autor úvádí, síť nemá za cíl být jakkoli dokonalým obrazem reality, neboť při tak rozsáhlém provozu jakým Praha disponuje, je to skoro nemožné. I přesto je zde spousta míst zachycena věrohodně a tak ilustruje provoz více než dobře. Navíc s vlastní grafikou vozidel a krajiny.

Autor: Ladislav Beneš

Brno 2003

Simulace provozu městské hromadné dopravy v Brně v červnu 2003. Na linkách jsou nasazovány vozy podle skutečnosti a to díky vlastní uživatelské grafice. K síti jsou přibalené i pěkně zpracované jízdní řády.

Autor: Pavel Dvořák a Ondřej Pokora

You may also like...

2 Responses

  1. Avatar photo Vlasák Lukáš napsal:

    budou v PID Praha 2004 nová silniční vozidla?

Napsat komentář