Tipy na sítě – zahraniční podle skutečné předlohy

Berlín a okolí 1989

Berlin und Umgebung 1989
Velmi rozsáhlá a propracovaná simulace s historickým obsahem. Síť zachycuje provoz v okolí Berlína a Postupimi v období před otevřením hranic mezi NDR a NSR (09.11.1989). V simulaci najdeme linky téměř všech druhů doprav, dokonce je zde simulován i provoz letiště. Součástí sítě je i řada vlastních uživatelských symbolů.

Autor: Sebastian Krah

Saské Švýcarsko

Sächsische Schweiz
Jak již název napovídá, obsahem této sítě jsou železniční tratě v regionu Saského Švýcarska. Je zde simulován i provoz na části hlavního železničního tahu mezi Německem a Českem podél řeky Labe a to až do Děčína. V provozu je i úzkorozchodná tramvajová trať Kirnitzschtalbahn (1000 mm) spojující lázeňské městečko Bad Schandau s vodopádem Lichtenhainer Wasserfall.

Autor: Mario Dittrich

Železnice Dolního Slezska

Schematyczna mapa kolejowa Dolnego Slaska

Polská železniční mapa simulující provoz na území Dolního Slezska podle jízdního řádu 2001/2002. Síť obsahuje i vlastní grafiku vozidel.

Autoři: Grzegorz Zgorzelski, Krzysztof Kociolek, Marek Drewniak

Štětín

Szczecin
Tato síť simuluje veřejnou dopravu všedních dnů ve Štětíně v roce 2004. Autoři vycházeli jak z jízdních řádů, tak z vlastního pozorování, můžeme se tedy s přihlédnutím na možnosti Bahnu seznámit s téměř přesným obrazem místního provozu. V síti se mohla objevit i železnice, ale další vývoj sítě byl zastaven.

Autoři uvedeni v souboru SZN0410P.HTML přibaleném u sítě.

You may also like...

Napsat komentář