Vkládání uživatelských symbolů do BAHNu

Zpracování staženého archívu

Stažený archív (většinou *.zip nebo *.rar) s grafickými prvky rozbalíme programem k tomu určeným, např. PowerArchiver, 7Zip nebo WinRar (ten je ovšem shareware). Poté přesuneme všechny rozbalené soubory do adresáře (složky) se sítí, kde chceme prvek použít.

Stáhnout PowerArchiver
Stáhnout 7Zip
Stáhnout WinRar

Vložení do BAHNu

Máme spuštěný BAHN a síť ve které chceme daný prvek použít. Teď už stačí jen rozkliknout nabídku Soubor, najet na Uživatelská grafika a na příslušnou kategorii (krajina, vozidla, atd.).

Objeví se nám okno s pořadníkem kde každý řádek představuje místo pro jednu sadu grafických prvků. Abychom na danou pozici mohli dosadit grafický prvek, musí být řádek zabarvený (po kliknutí). Potom co se nám řádek zabarví, klikneme na Prozkoumat a z nabídky vybereme sadu, kterou chceme použít.

Když jsme všechno potvrdili, máme prvek nainstalovaný v síti. Pokud jsem vkládali krajinu, najdeme ji pod klávesovou zkratkou U, jízdní dráhu pod zkratkou F, vozidla najdeme přes nabídku Vlaky -> Instalovat sadu vozů -> Uživatelsky definované vozy a návěstidla se zobrazí při úpravě prvku návěstidla, kde si jej navolíme podle šipek.

You may also like...

Napsat komentář