Stan

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 22)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Všeobecně o vozidlech #6353

  Stan
  Účastník

  Vozidla, otevírání:

  Už je to tak dávno, že si to už nepamatuji. Ale asi jsem dospěl k nějakému cíli, protože provoz mám už rok hotový a dělám furt jen tu krajinu.

  odpověď na téma: Všeobecná diskuse o sítích #6308

  Stan
  Účastník

  Co se týče těch domečků v B4, tak je jistě rychlejší ty domečky ručně naklapat, jako dříve.

   

  odpověď na téma: Všeobecná diskuse o sítích #6302

  Stan
  Účastník

  Vyzkoušel jsem ten BNA, ale napsalo to , že chybí R 0 a R 1  na každém řádku a udělalo to obloukovou kolej. Prosím o vysvětlivku pro úplně neznalé. Kde nastavím druh domků a jak.Dík.

   

  odpověď na téma: Všeobecná diskuse o sítích #6288

  Stan
  Účastník

  Já se smířil s tím, že mi to bude trvat dlouho, jen je to otrava.Jde samozřejmě hlavně o domečky. Zdrojové kódy jsou pro mně věc neznámá. Jen jsem si říkal, že ty budeš mít podobné starosti, jako já, pokud máš tu síť tak velkou, jako je to schéma. Co se týče toho schématu, myslím, že dopravní podniky mají nějaký placený program. Možná by neškodil dotaz na někoho známého. A třeba máš pravdu ty, že jen šikovného IT specialistu. Možné je vše. Já schemata nepoužívám, nakreslím si to na papíru. V PC jsem při programování došel jen k Atari Basicu, před dávnými lety. Jsem už na to moc starej, abych šel moc do detailů(zdrojové kódy). Vám to můžu jen závidět.

  odpověď na téma: Všeobecná diskuse o sítích #6285

  Stan
  Účastník

  Také mám poznámku k obrázku krajiny. Vypadá to pěkně, ale nedovedu si představit takto provést celé město při tomto hustém provozu. Pracuji na krajině v mém 100 tisícovém městě už 3 měsíce, ale přibývá to velmi pomalu a není to žádná zábava. A to mám hodně velkých nezastavenýh prostorů(v rozporu se skutečností. Tak na tom strávím denně už jen tak 10 minut. A to mám domy jen ilustrativně. Protože mám síť reálnou, musím se aspoň trošku držet skutečnosti. Pokud máš nějaký fígl na rychlejší stavění, řekni. Nedejbože je to součástí Bahnu. Provoz jsem skončil loni a teď je to spíše utrpení. Co jsem si nadrobil, to mám. Ta schémátka vypadají podobně, jak to mají města profesionálně. Určitě na to existuje nějaký profesionální program.

  odpověď na téma: BAHN 4.00 β #6263

  Stan
  Účastník

  Vzkaz Bahníkovi. Mockrát děkuji za češtinu k poslední verzi B400b5.

  odpověď na téma: BAHN 4.00 β #6262

  Stan
  Účastník

  Prosím,prosím Bahníka, pokud by byl tak laskav a vytvořil češtinu pro B400b5,jako novou verzi.Při přechodu z B400B4d došlo ke změnám, které mění kompatibilitu a bylo by potřeba tuto změnu pokrýt. Pokud už na češtině pracuje, velmi se omlouvám za tuto připomínku. Před pár dnu tvořil pro B389 a třeba se pustí i do B400. Mockrát předem děkuji.

  odpověď na téma: Morava 2016 #6238

  Stan
  Účastník

  Už jsem to provedl:https://uloz.to/!uGoiJsF9xOTW/morava16-7z.

  Jen je to běžný způsob sem zasílat hotové sítě? Dříve jsem to posílal webmastrovi.Jaká je vůbec max.velikost na přílepky zde v diskuzi?

  Jen ještě doplním,co jsem výše zapomněl. Síť je v B400 4d. Všem,kdo ještě vydrželi v Bahnu,mnoho štěstí v novém roce.

   

  odpověď na téma: Morava 2016 #6236

  Stan
  Účastník

  Nepodařilo se mi poslat soubor s dodělanou novou sítí.Myslel jsem si, že 2,2MB není mnoho.Nikde jsem nenašel odkaz na poslání. Moje síť s dodatkovými soubory má 31MB nezabalená.Divil jsem se,jak se to hodně smrsklo zabalením. Práce mi trvala 3 roky každodenně. Jedná se o osobní dopravu na železničních tratích Moravy 2016 reálně.Reálný provoz má své nevýhody,ale i výhody.Nemusím tvořit jízdní řády,ale musí mi vejít všechny vlaky do tratí. Přece jsem ale něco ošidil.Osobní vlaky jsem neřešil po týdnech ale denně, tedy jezdí ty pracovní i o víkendech. Byl tedy další problém tam vše vecpat. SP a rychlejší jsou dělené správně,těmi jsem začínal. Kdybych řešil správně i osobní, trvalo by mi o aspoň o rok déle.

  Teď se chci pustit do železničního uzlu plně na bázi oddílů,které jsem doteď až na vyjímky nepoužíval.Tak uvidíme,jestli se mi to podaří.Samozřejmě zase s plným reálným současným provozem.

  odpověď na téma: Připomínky k webu #6235

  Stan
  Účastník

  Chtěl jsem připojit do téma sítě svou novou síť, má pouze 2,2MB, ale pragram tvrdí, že je příliš velký. Rád bych ho tedy poslal mailem, ale nenašel jsem žádný odkaz, prosím o radu.

  odpověď na téma: BAHN 4.00 β #6226

  Stan
  Účastník

  Zjistil jsem zajímavou věc. Mám W10 a zřejmě po nějaké poslední aktualizaci  mně vozidla při jízdě přes některé kontakty cuknou,zřetelně. Zeptal bych se na německém fóru,ale jazyková bariéra vadí. Měl by se to dozvědět i autor,pokud to už neví.

  Jinak má síť spěje ke konci(Morava). Ještě osadit troleje,to bude trvat aspoň do vánoc. Pracuje ještě vůbec někdo na sítích? Jaksi jsme se odmlčeli.

  Standa Ž z OL

  odpověď na téma: Střední Morava #6205

  Stan
  Účastník

  Beru to jen podle aktualizací, že poslední dvě aktualizace pro B3.8 nebyly promítnuty do B4,tak jak tomu bylo u minulých aktualizací. Tedy do ztracena. Je můj dojem.Uvidíme.

  odpověď na téma: Střední Morava #6203

  Stan
  Účastník

  Musím zde také pokračovat, od začátku roku 2016 pracuji na železniční síti Moravy(realistické).Mám zatím hotovy jen rychlíky a Expresy a rozdělané osobáky, z nich tak asi čtvrtinu. Čeká mně tedy práce ještě nejméně na rok a to dělám denně průměrně 2-3 hodiny. Je to velká drbačka,ale důchodce má aspoň hračku.(Hraji si a tedy nezlobím).Pracuji v B4 a tak mi vadí,že Bochman už ji dal k ledu. Další aktualizace už nejsou.Škoda, 8 směrů je pěknějších i když pracnějších. Ale už jsem se s tím úplně sžil.Zatím moje síť má 3600 signalizací,7800 vyhybek,242 vlaků.U osobáků už neřeším víkendy. To bych nikdy nedodělal.

  Standa

  odpověď na téma: Všeobecně o vozidlech #6202

  Stan
  Účastník

  Narazil jsem na problém,je o tom,že něčemu nerozumím,co vy všichni dávno znáte.Upravoval jsem si barvu vozidla a zarazil se na otázce,jak se řeší otevření dveří.Na internetu jsem se nic nedozvěděl,pitváním vozidla také ne,třeba mi to někdo z vás vyjasní.Předem děkuji za pomoc.

  odpověď na téma: Semafory #5180

  Stan
  Účastník

  Protože jsem potřeboval seřazovací trpaslíky, doplnil jsem si je do azd70 od Zemiho. Jsou pro b4,ale věřím,že třeba pasnou i do 3.8.

  Přílohy:
  Musíte být přihlášen pro zobrazení příloh.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 22)