Úvodní stránka Fóra Vaše sítě .nt3 Morava 2016

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Stan a poslední změna je stará 1 rok, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6234

  Stan
  Účastník

  Morava 2016

  #6236

  Stan
  Účastník

  Nepodařilo se mi poslat soubor s dodělanou novou sítí.Myslel jsem si, že 2,2MB není mnoho.Nikde jsem nenašel odkaz na poslání. Moje síť s dodatkovými soubory má 31MB nezabalená.Divil jsem se,jak se to hodně smrsklo zabalením. Práce mi trvala 3 roky každodenně. Jedná se o osobní dopravu na železničních tratích Moravy 2016 reálně.Reálný provoz má své nevýhody,ale i výhody.Nemusím tvořit jízdní řády,ale musí mi vejít všechny vlaky do tratí. Přece jsem ale něco ošidil.Osobní vlaky jsem neřešil po týdnech ale denně, tedy jezdí ty pracovní i o víkendech. Byl tedy další problém tam vše vecpat. SP a rychlejší jsou dělené správně,těmi jsem začínal. Kdybych řešil správně i osobní, trvalo by mi o aspoň o rok déle.

  Teď se chci pustit do železničního uzlu plně na bázi oddílů,které jsem doteď až na vyjímky nepoužíval.Tak uvidíme,jestli se mi to podaří.Samozřejmě zase s plným reálným současným provozem.

  #6237

  ZXS.91
  Účastník

  Co to hodit třeba na uložto?

  #6238

  Stan
  Účastník

  Už jsem to provedl:https://uloz.to/!uGoiJsF9xOTW/morava16-7z.

  Jen je to běžný způsob sem zasílat hotové sítě? Dříve jsem to posílal webmastrovi.Jaká je vůbec max.velikost na přílepky zde v diskuzi?

  Jen ještě doplním,co jsem výše zapomněl. Síť je v B400 4d. Všem,kdo ještě vydrželi v Bahnu,mnoho štěstí v novém roce.

   

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.